Seminarai

GET TO KNOW KEUNE: pradedantiems dirbti su Keune
Klaipėda, Rugsėjo 25-26 d.

Dviejų dienų programa skirta visapusiškai susipažinti su KEUNE koloristikos ypatumais, dažų asortimentu ir išbandyti juos praktiškai.

KEUNE – tai profesionali plaukų kosmetika, rinkoje gyvuojanti jau daugiau nei 100 metų! Visi plaukų stilistai, dirbantys su šia kosmetika – KEUNE šeimos dalis. KEUNE gamina ne tik rinkoje lyderiaujančius plaukų priežiūros produktus, bet yra labai stipriai orientuoti į plaukų stilistų auginimą, jų profesionalumą bei tarpusavio ryšio puoselėjimą.

Daugiau informacijos ir registracija: https://shorturl.at/mrwFHFOTOGRAFIJOS telefonu paslaptys PLAUKŲ MEISTRAMS
Online seminaras, Spalio 9 d. 

Sėkmingo plaukų meistro paslaptis? Šiai dienai atsakymas slypi ne tik tobuloje plaukų kirpimo ir dažymo technikoje. Ne mažiau svarbu - gebėti estetiškai pateikti savo darbų portfolio socialiniuose tinkluose. 

Kodėl vieni meistrai geba efektingai pateikti savo kurtus plaukų įvaizdžius, o kitiems gaunasi – šiaip sau..? Net jei telefonai vienodi... Į šį klausimą atsakys influencerių fotografė Greta Kuliušaitė

Daugiau informacijos ir registracija: https://shorturl.at/aIPUZINTERAKTYVUS ŠVIESINIMO SEMINARAS.
Klaipėda, Spalio 23 d.

Ir vėl nepavyko praktiškai pritaikyti žinių, kurias įgijote koloristikos seminare? Kodėl?

Keune kūrybos vadovė Edita Kavaliauskienė teigia – taip nutinka todėl, kad grožio srities specialistai įsisavina naujas žinias kitaip nei dauguma žmonių. Mokymosi procese jiems BŪTINAS lytėjimas ir INTERAKTYVUS ĮSITRAUKIMAS.

Todėl šiame seminare siūlome pagilinti plaukų šviesinimo ir kitas koloristikos bazines žinias ne tik klausant, bet ir tampant interaktyviu jo dalyviu. Perrašykime taisykles ir pamirškime pamokas mokykloje – patys būkime mokytojais ir pasidalinkime savo žiniomis. Šio seminaro metu dalyvausite visi!

Praktikos metu dirbdami komandoje atliksime šviesinimus bei tonavimus gyviems modeliams. Dažymo techniką, formules rinksime pagal modelio koloritą. Sutikite, jog negana sukurti „gražią“ spalvą , svarbiau yra sukurti spalvą derančią asmeniui pagal jo koloritą.

Daugiau informacijos ir registracija:  https://shorturl.at/hrvDXBRAZILIŠKO BALAGYAGE SESIJA

Vilnius, Spalio 31 d.
Kaunas, Lapkričio 6 d.

BALAYAGE – viena populiariausių plaukų dažymo technikų, kurianti natūralų, lyg saulės „nubučiuotų“ plaukų įspūdį. Variacijų atliekant „Balayage“ be galo daug – nuo švelnaus harmoningo iki kontrastuojančio. Nuo tradicinių technikų...iki subtilių kūrybinių žaidimų, kuriuos šiame seminare pristatys „KEUNE Haircosmetics“ kūrybos vadovė Edita Kavaliauskienė, įkvėpta paties, Balyage karaliumi vadinamo, „KEUNE Haircosmetics“ ambasadorius Brazilijoje Tiago Aprigio.

Daugiau informacijos ir registracija:

Apie seminarą Vilniuje: https://shorturl.at/dBMSZ
Apie seminarą Kaune: https://shorturl.at/gprIX
KEUNE COLOR CHAMELEON Masterclass inspired by Daniel Yap
Klaipėda, Lapkričio 13 d.
Kaunas, Lapkričio 20 d.
Vilnius, Lapkričio 27 d.

Išplėsk savo kūrybos ribas – išvysk karščiausias ryškių spalvų koloristikos tendencijas ir įvaldyk jas KEUNE Color Chameleon Masterclass’e. Seminarą ves ir savo patirtimi, įgita KEUNE Color Chameleon pasaulinio ambasadoriaus Daniel Yap masterclass’e, dalinsis – charizmatiškoji plaukų koloristikos profesionalė, grožio salono SEPIA įkūrėja Ugnė Martinkutė.

SAVE THE DATE. Detalesnė informacija netrukus!

Daugiau informacijos ir registracija:
Klaipėdoje: https://shorturl.at/guwLY
Kaune: https://shorturl.at/AIS48
Vilniuje: https://shorturl.at/owzHK

BAZINIŲ KIRPIMŲ MASTERCLASS
Klaipėda, Lapkričio 6 d., 7 d., 8 d., 9 d.
Kaunas, Lapkričio 7 d., 9 d., 13 d., 15 d.
Vilnius, Lapkričio 6 d., 8 d., 10 d., 14 d.

Ieškai įrankio, kaip patobulinti savo kirpimo įgūdžius ir įgyti drąsos valdant žirkles? 

Maksimaliai nugludink savo kirpimų įgūdžius 4-ių dienų BAZINIŲ KIRPIMO TECHNIKŲ Masterclass‘e, pagal „Pivot Point“ tarptautinę metodiką.

„Pivot Point“ – tai visame pasaulyje pripažinta, iki tobulybės nugludinta, kirpimų programa, pagal kurią dirba plaukų meistrai daugiau nei 70-yje pasaulio šalių.

PO ŠIŲ MOKYMŲ TU:

Išmoksi kirpimo atlikimo disciplinos, teisingo įrankių laikymo, kirpimo žingsnių ir jų panaudojimo kirpimo metu, kurie leis preciziškai atlikti bazinių formų kirpimus;
Užtikrintai valdysi kirpimo procesą, kuris suteiks klientui žadėtą rezultatą;
Išlavinsi savo „Matymą“ ,kuris padės analizuoti detales, lavinti vaizduotę, suvokti siluetus, atpažinti tekstūras ir ugdyti dizainerio mąstymą.
Laisvai ir profesionaliai analizuosi pasaulines kirpimų tendencijas, neklaidžiojant susikalbėsi su kolegomis, profesionalia terminologija;
Įgysi tvirtą pagrindą, kuris suteiks galimybę kopti į aukštesnį kirpimų kūrybos lygį.

Daugiau informacijos ir registracija:

Klaipėdoje: https://shorturl.at/LX178
Kaune: https://shorturl.at/ilxVZ
Vilniuje:  https://shorturl.at/jtvM5